Çim Tel Çit Ankara

Çim Tel Çit Ankara hizmetini sunan firmamız, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan misyon ve vizyon ile çalışmaktadır. Ankara’nın tüm ilçelerine ve çevre illerine Çim Tel Çit hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için 0552 518 16 63 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Çim Tel Çit Ankara

Çim Tel Çit Ankara – Panel Çit Sistemleri

Ankara Panel Çit Sistemleri, alternatif ürünlere göre daha uygun fiyatlı, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbelere karşı oldukça yüksek mukavemet oluşturmaktadır. Montaj ekiplerimiz tarafından kolay ve hızlı montaj edilebilmektedir. Bakım gerektirmeyen Ankara Panel Çit Sistemleri, sökülebilmekte ve farklı bölgelerde uygulanabilmektedir. Standart yeşil rengi ile doğayla uyumlu olan Ankara Panel Çit Sistemlerimiz, aynı zamanda estetik ve güzel görünümlüdür.

Çim Tel Çit Ankara

Çim Tel Çit Ankara – Tel Çit Sistemleri

Ankara Tel Çit Sistemleri, sınırları belli olan bir bölge esas alınarak, o sınırlar içinde bulunan farklı bir alanla çakışma yaşama gibi bir durum engellenmek istenmektedir. Bu hedef doğrultusunda bir alan ile sınır belirlemek ya da o alanı korumak, alanın kendisine ait bir bölgeye sahip olduğunu gösterebilmek için kullanılmakta olan çevreleme sistemlerine Ankara Tel Çit Sistemleri adı verilmektedir.

Çim Tel Çit Ankara

Çim Tel Çit Ankara – Çim Çit Sistemleri

Ankara Çim Çit Sistemleri ekonomik ve dekoratif bir çit sistemi olması nedeniyle, özellikle görüntü perdeleme için tercih edilmektedir. Villa, site, işyeri yerlerin özel kullanım bölgelerinin dışarıdan görülmesini engellemek üzere bir çeşit çim duvar uygulamasıdır. Bahçe duvarının üzerine uygulanarak çim bahçe duvarı görüntüsü verilebilir. Ankara Çim Çit, özellikle panel çit ile birlikte kullanıldığında yeşil çit şeklinde estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Çim Tel Çit Ankara

Ankara Kafes Tel Örgü Sistemleri

Ankara Kafes Tel Örgü Sistemleri, geniş uygulama alanına sahip olan bir güvenlik önlemi sağlayan tellerden biridir. Kafes Tel Örgü Sistemi, siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen ebatlarda ve boyutlarda üretilmektedir. İstenilen göz aralıklarda ve istenilen kalınlıklarda isteğinize göre üretilmektedir. Ankara Kafes Tel Örgü Sistemleri, diğer tel modelleri bakımından oldukça ekonomik ve uygun fiyatlıdır.

Çim Tel Çit Ankara

Ankara Pano Çit Sistemleri

Ankara Pano Çit Sistemleri, genellikle fabrika etraflarında, askeri alanlarda ve sanayi bölgelerinde kullanılmaktadır. Seçmiş olduğunuz özellikteki telin çevresine köşebent kaynatılarak imal edilen pano çit teli, kaynaklı veya vida-somun olarak 2 şekilde montajı yapılmaktadır. Ankara Pano Çit Sistemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Çim Tel Çit Ankara

Ankara PVC Kaplı Kafes Tel Örgü Sistemleri

Ankara PVC Kaplı Kafes Tel Örgü Sistemleri, sıkça kullanılan ayrı bir tel örgü çeşididir. PVC Kaplı Kafes Tel Örgü Sistemleri istenilen aralıklarla ve boyutlarda üretilebilmektedir.

2,5 mm den 4,50 mm e kadar olan kalınlıklarda, 30 x 30 mm den 80 x 80 mm e kadar göz aralığında, istenilen yükseklikte ve istenilen uzunlukta sıcak daldırma galvaniz üzeri Ankara PVC Kaplı Kafes Tel Örgü Sistemleri imal etmekteyiz.

Çit Sistemleri

Ankara PVC Kaplı Panel Çit Sistemleri

Ankara PVC Kaplı Panel Çit Sistemleri, istenilen ölçülerde ve boyutlarda üretimlerimiz devam etmektedir. İstenilen yükseklikte ve istenilen uzunlukta sıcak daldırma galvaniz üzeri PVC Kaplı Panel Çit Sistemleri imal etmekteyiz.

Ankara PVC Kaplı Panel Çit Sistemleri konut ve bahçe güvenliğiniz için bir çözümdür. Belirlenen alana istenmeyen kişilerin girmesini engeller. Sınırlı ve güvenli bir bahçe alanı sağlar. Belirlenen alana kedi, köpek, tavuk gibi hayvanların girmesini engeller. İstenilen yükseklik ve genişlik boyutlarında üretimi yapılabilmektedir.

Çit Sistemleri

Ankara Dikenli Tel Sistemleri

Ankara Dikenli Tel Sistemleri, bina, inşaat, tarla gibi alanlarda koruma ve sınır belirleme amacıyla kullanılan tellerdir. Dikenli Tel Sistemleri‘nin gövdeleri iki adet sıcak daldırma galvanizli tellerin bükülmesiyle güçlendirilmiştir. Diken uçları dört adettir.

Ankara Dikenli Tel Sistemlerimiz metrik ve kiloluk olmak üzere iki çeşitte üretilmektedir. Metrik dikenli tellerimiz standart olarak 250 metre ve 125 metre olarak üretilmektedir. Metrik dikenli tellerin tel çapları kiloluk dikenli tellere gore daha düşüktür ve çoğunlukla sınır belirleme amaçlı tercih edilir. Hayvan saldırılarını engellemek gibi dayanımın gerektirdiği uygulamalarda çoğunlukla kiloluk dikenli teller tercih edilmektedir.

Çit Sistemleri

Ankara Helezonik Jiletli Tel Sistemleri

Ankara Helezonik Jiletli Tel Sistemleri, boy çapları 45’lik 60’lık 90’lık olmak üzere farklı kalitelerde ve çaplarda üretim yapılabilmektedir. Yüksek güvenlik isteyen kuruluşlar için ideal bir seçimdir. Kullanımı korunma amaçlı sitelerde, fabrikalarda ve görsellik açısından villalarda kullanılır.

Çit Sistemleri

Ankara Düzlemsel Jiletli Tel Sistemleri

Ankara Düzlemsel Jiletli Tel Sistemleri, mevcut çitler üzerine, altına veya yanına, duvarların üstüne, altına veya yanına monte edilebilmektedir.

Ankara Düzlemsel Jiletli Tel Sistemleri, yüksek bir güvenlik önlemi sağlar. Uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilmektedir. Hırsızlık olaylarına karşı caydırıcıdır.

Çit Sistemleri

Çim Tel Çit Ankara – Ankara Beton Direk

Ankara Beton Direk, düz ve eğri olmak üzere iki ana çeşidi olan Ankara Beton Direklerinin boyutlarına göre farklı modelleri mevcuttur. Direklerimizde 4 adet boy demiri ve etriyeleri punta kaynak yöntemiyle üretilmektedir. Ayrıca vibrasyon yöntemiyle üretilmekte olup buhar kürüyle kurutulmaktadır. Beton çit direği 40 veya 45 cm gömülerek uygulama yapılır. TSE ve İSO standartlarında beton direk üretimi ile çevre çit düzenleme montaj ve uygulama ile size hizmet etmekteyiz.